BLOG

ANIRAX - Blog

 

Bestsellery - najczęściej wybierane ekspresy do kawy
Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 - Black Cube
Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 - Black Cube
2 799,00 zł 2 399,00 zł
szt.
Ekspres do kawy JURA D60 Piano Black
Ekspres do kawy JURA D60 Piano Black
3 290,00 zł 2 799,00 zł
szt.
Ekspres do kawy JURA E8 One Touch Platinum + GRATISY
Ekspres do kawy JURA E8 One Touch Platinum + GRATISY
5 790,00 zł 4 999,00 zł
szt.
Ekspresy do kawy JURA

JURA

JURA to szwajcarskie przedsiębiorstwo, którego przedmiotem działalności są wyłącznie automatyczne ekspresy do kawy, dlatego też firma cieszy się renomą specjalisty w swojej branży.

Ekspresy automatyczne firmy JURA są utożsamiane z najlepszą jakością parzonej kawy, maksymalną prostotą obsługi i doskonałym wzornictwem.

Główne zasady jakimi kieruje się JURA to:

 • innowacyjność,
 • precyzja,
 • jakość,
 • niezawodność,
 • zrównoważony rozwój.

Najlepsza jakość parzonej kawy

Celem inżynierów JURY jest uzyskanie najlepszych rezultatów parzenia kawy, zawsze świeżo zmielonej i ze świeżego ekstraktu. Udało im się opracować rewolucyjny proces impulsowego parzenia kawy (P.E.P.®), dzięki któremu możemy cieszyć się kawą w standardzie najlepszych światowych kawiarni.

Maksymalna prostota obsługi

Ekspresy automatyczne firmy JURA są dziecinnie proste i intuicyjne w obsłudze. Imponujący przykład: Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Wykrywanie filtra i konfiguracja ustawień urządzenia odbywa się automatycznie.

Doskonałe wzornictwo

Ekspresy JURA zachwycają nas prostymi a zarazem eleganckimi liniami. Doskonały wygląd urządzeń dostrzegany jest i często nagradzany w różnego rodzaju konkursach wzorniczych.

 

Kompleksowe rozwiązania do parzenia kawy zaspakajające wszystkie gusta klientów

Do zastosowania domowego: Ekspresy automatyczne zachwycają pod każdym względem unikalnym wzornictwem i przekonują do siebie maksymalnym komfortem użytkowania, gwarantując najlepsze rezultaty parzenia kawy.

 

LINIA Z


To ikony stylu w segmencie premium, dla wszystkich, którzy cenią dobry design oraz doskonałą jakość kawy w połączeniu z prostą obsługą.

 

LINIA J


Linia J to piękny design niejednokrotnie doceniany w konkursach wzorniczych połączonych z prostą obsługą i najwyższą jakością kawy.

 
LINIA S

Linia S tworzy nowy segment automatycznych ekspresów do kawy "Premium-Mid-Segment". Oferuje szereg specjałów kawowych o doskonałej jakości w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i dotykowym wyświetlaczem 4,3".

 
LINIA E

Linia E pod każdym względem rewolucjonizuje przyjemność picia kawy łącząc prosty design z najnowszymi technologiami.

 

LINIA D


Linia D charakteryzuje się prostymi formami, łatwą obsługą za pomocą wyświetlacza tekstowego i kawowymi klasykami.

 

LINIA A


Linia A - kompaktowe rozmiary w połączeniu z najwyższymi standardami JURY stanowią klasę samą w sobie.

 • JURA A1 Piano Black
 • JURA A1 Piano White

 

LINIA ENA


ENA 8 - ultra-kompaktowe, w pełni automatyczne ekspresy - NOWOŚĆ 2018.

 

Do użytku profesjonalnego: Wszędzie – w miejscu pracy, w biurze, sklepie, barze, hotelu, salonie fryzjerskim itd. – profesjonalne ekspresy automatyczne dostarczają doskonałą kawę klientom, gościom oraz pracownikom. I to wszystko przy świetnym stosunku ceny do wydajności.

 

LINIA GIGA Professional


GIGA Professional - osiąga największą wydajność dzięki zastosowaniu dwóch młynków, trzech pomp oraz dwóch równoległych systemów przepływu. W świecie GIGA na nowo zdefiniowano pojęcie smaku kawy.

 • JURA GIGA X8 Aluminium Black
 • JURA GIGA X3 Aluminium

 

LINIA X


Linia X - elegancka, praktyczna, niezawodna i wydajna, przeznaczona do dużych przestrzeni biurowych i stref samoobsługowych.

 

LINIA WE


Linia WE - urządzenie "plug-and-enjoy", idealnie nadające się do czerpania przyjemności z picia kawy w miejscu pracy.

 

Najlepsza kawa espresso

JURA doprowadziła metodę parzenia kawy do perfekcji. Rewolucyjny proces impulsowego parzenia kawy (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, ponieważ podczas przyrządzania kawy ristretto i espresso gorąca woda jest przetłaczana przez mieloną kawę impulsowo, w krótkich odstępach czasu, co gwarantuje maksymalny aromat również w przypadku szybko przygotowywanych specjałów. Kawa przyrządzona w urządzeniach firmy JURA zapewnia najlepsze walory smakowe – zarówno w czystej postaci, jak i jako podstawa fantazyjnych specjałów kawowych.

Mleko i pianka mleczna w swej doskonałości

Innowacyjna technologia dysz umożliwia przyrządzanie zwartej i delikatnej pianki mlecznej o oszałamiającej jakości. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni automatycznie. Dzięki systemowi regulacji temperatury mleka i pianki mlecznej, który jest nowością w skali światowej, powstają wyrafinowane i modne specjały na najwyższym poziomie. Jakością dorównują kawie serwowanej w najlepszych kawiarniach – i to za naciśnięciem przycisku.

Intuicyjna obsługa

Automatyczne ekspresy do kawy firmy JURA sprawiają, że kawowe marzenia spełniają się. Za naciśnięciem przycisku – lub za dotknięciem wyświetlacza smartfona. Przemyślane systemy obsługi, różnorodne możliwości programowania, technologia RFID i aplikacje na telefony komórkowe sprawiają, że obsługa jest całkowicie intuicyjna i zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb smakoszy kawy.

Większa przyjemność picia kawy dzięki smartfonom

Programiści z firmy JURA rewolucjonizują w fundamentalny sposób doznania związane z piciem kawy: Za pomocą aplikacji można wygodnie zmieniać wszystkie ustawienia za pomocą smartfona*. Aby przyrządzić specjał odpowiadający indywidualnym gustom użytkownika, wystarczy jedno dotknięcie ekranu smartfona. I co najważniejsze: Osobiste preferencje pozostają zapisane w aplikacji. Dzięki temu za pomocą wszystkich ekspresów automatycznych JURA wyposażonych w funkcję Smart Connect można w dowolnym czasie przyrządzić specjały kawowe według własnych upodobań.

Automatyczne wykrywanie filtra

Najnowsza generacja ekspresów automatycznych i filtrów potrafi komunikować się ze sobą. Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Wykrywanie filtra odbywa się automatycznie, a odpowiednie ustawienia urządzenia są dokonywane automatycznie. Zastosowanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

* Dotyczy również tabletów

Nagrodzone wzornictwo

Wzornictwo firmy JURA ucieleśnia takie wartości jak spokój, siła, staranność, jakość i trwałość. Są to wartości, za które szwajcarska architektura i wzornictwo są cenione na całym świecie. Automatyczne ekspresy do kawy firmy JURA były wielokrotnie wyróżniane międzynarodowymi nagrodami przyznawanymi za wzornictwo. Dzięki temu od dawna cieszą się statusem przedmiotów dekoracyjnych do wyposażenia wnętrz. W stylowy sposób wyrażają dobry gust użytkownika.

Jasny język projektowania

Charakteryzujący się prostotą atrakcyjny projekt w stylu nordyckim firmy JURA emanuje siłą i harmonijnie jednoczy wyraziste linie i jasno zarysowane powierzchnie. Swą solidnością, trwałością i niezawodnością przeczy współczesnym krótkotrwałym tendencjom i modom.

Szlachetne materiały

Ekspresy automatyczne są produkowane ze szwajcarską precyzją z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, zachwycających jakością obróbki, wyglądem i walorami dotykowymi. Imponujący przykład: Elementy przednie i górne nowego modelu Z6 wykonane są z masywnych, grubych na 3 mm płyt aluminiowych o uszlachetnionej powierzchni.

Nagrody za wzornictwo

Wzornictwo firmy JURA było doceniane przez międzynarodowe jury specjalistów z różnych kontynentów. Nie bez przyczyny ekspresy automatyczne zdobywają regularnie renomowane nagrody za wzornictwo.

  


 

Kampanie reklamowe - JURA współpracuje z najlepszymi!

 

    aaa Roger Federer

Roger Federer, wielokrotny zwycięzca Wielkiego Szlema, będzie reprezentował firmę JURA jako ambasador marki, tak w Szwajcarii, jak i w innych krajach, aby propagować wspólne wartości na całym świecie: 

 •         wydajność,
 •         precyzję,
 •         zamiłowanie do najwyższych standardów.

 

 

Źródło tekstu: Oficjalna strona Jura Poland. Wszystkie znaki towarowe i zdjęcia zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do Jura Poland.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl