BLOG

ANIRAX - Blog

 

Bestsellery - najczęściej wybierane ekspresy do kawy
Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 - Black Cube
Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 - Black Cube
2 799,00 zł 2 399,00 zł
szt.
Ekspres do kawy JURA D60 Piano Black
Ekspres do kawy JURA D60 Piano Black
3 290,00 zł 2 799,00 zł
szt.
Ekspres do kawy JURA E8 One Touch Platinum + GRATISY
Ekspres do kawy JURA E8 One Touch Platinum + GRATISY
5 790,00 zł 4 999,00 zł
szt.
Ekspresy do kawy MELITTA

Melitta® jest firmą działającą na całym świecie z szeroką ofertą obejmującą wszystko, co związane z kawą – od nasion aż po w pełni automatyczne ekspresy.

Ekspresy tej firmy mają niepowtarzalny i piękny design, a niemieckie pochodzenie produktów gwarantuje ich niezawodność. Melitta® stosuje najnowocześniejsze standardy produkcji i sprawuje stałą kontrolę jakości nad swoimi produktami.

Wybierając ekspres Melitta® decydują się Państwo świadomie na:

  • łatwość obsługi
  • szeroki wybór kaw za naciśnięciem jednego przycisku
  • różnorodność
  • innowację, precyzję i jakość

 

Ekspresy Melitta według podziału na linie:

 

Melitta Solo® i Solo® & Perfect Milk


Ekspresy nastawione na parzenie kaw czarnych. W przypadku Perfect Milk dodatkowo możliwość przygotowania spienionego mleka.

 

Melitta Passione® i Passione® OT


Ekspresy nastawione na parzenie kaw czarnych i mlecznych, z czytelnym wyświetlaczem oraz funkcją Best Aroma System Plus, czyli całkowitym opróżnieniu młynka po każdym mieleniu ziarna.

 

Melitta Varianza® CSP


One Touch przygotowujący kawy czarne i mleczne za pomocą jednego przycisku z czytelnym wyświetlaczem, funkcją Best Aroma System Plus, czyli całkowitym opróżnieniu młynka po każdym mieleniu ziarna oraz My Bean Select - możliwością przygotowania różnych ziaren, dzięki praktycznej łyżeczce zintegrowanej z pojemnikiem na ziarna.

 

Melitta CI Touch®


One Touch przygotowujący kawy czarne i mleczne za pomocą jednego przycisku z czytelnym, dotykowym  wyświetlaczem Bean Select z możliwością wyboru różnych ziaren z jednej lub drugiej komory, zgodnie z Twoimi preferencjami.

 

Melitta Barista T Smart® i Barista TS Smart®


One Touch przygotowujący kawy czarne i mleczne za pomocą jednego przycisku z czytelnym, dotykowym  wyświetlaczem, IntenseAroma - 2 rodzaje sposobu zaparzania, 21 specjałów kawowych oraz Automatic Bean Select z możliwością wyboru różnych ziaren z jednej lub drugiej komory (model T - wybór ręczny).

 

Historia firmy Melitta sięga 1908 roku, kiedy to w Dreźnie wynaleziono filtr do kawy. Jedna z tamtejszych gospodyń domowych, Melitta Benz, szukała sposobu na pozbycie się z filiżanki fusów, które odbierały wiele z przyjemności picia kawy. Do przygotowania kawy wykorzystała miedziany garnek z otworem na dnie oraz bibułki, którymi wyłożyła dno garnka i okazało się, że fusy nie przeleciały przez bibułkę. Wkrótce Melitta Bentz założyła firmę produkującą pierwsze filtry do ekspresów przelewowych.

a

 a

 a

Zdjęcia zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do Melitta®.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl