BLOG

ANIRAX - Blog

 

Bestsellery - najczęściej wybierane ekspresy do kawy
Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 - Black Cube
Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 - Black Cube
2 799,00 zł 2 399,00 zł
szt.
Ekspres do kawy JURA D60 Piano Black
Ekspres do kawy JURA D60 Piano Black
3 290,00 zł 2 799,00 zł
szt.
Ekspres do kawy JURA E8 One Touch Platinum + GRATISY
Ekspres do kawy JURA E8 One Touch Platinum + GRATISY
5 790,00 zł 4 999,00 zł
szt.
Ekspresy do kawy NIVONA

Ekspresy NIVONA
 

Kultura Kawy - stworzona w Niemczech i Szwajcarii

Aromatyczna, pobudzająca, czysta radość życia. Kawa to najbardziej lubiany napój pobudzający na świecie i radosna część naszej kultury. Zapoczątkowała wiele różnych stylów, sposobów przygotowania i preferencji zarówno w Polsce, jak i w innych regionach świata.

Dzięki zaawansowanym technicznie i w pełni automatycznym ekspresom do kawy NIVONA możesz poznać i zaspokoić swoje pragnienie kawy. Bez względu na to, czy jesteś kawowym tradycjonalistą, czy też świadomym trendów entuzjastą espresso, wśród naszych aktualnych modeli  NIVONA znajdziesz idealnego partnera do codziennego delektowania się kawą.

Szwajcarskie mechanizmy i konstrukcja; niemiecka koncepcja i techniczne know-how: NIVONA przesiąknięta jest kulturą kawy. Produkujemy nie tylko dobrze przemyślane urządzenia charakteryzujące się wysoką jakością, zapewniamy również dostęp do smakowitych kawowych trendów, przepisów i świeżo parzonych nowości z całego świata.

 

Ekspresy NIVONA podzielone zostały na serie w zależności od posiadanych funkcji:

 

Linia 500


Ekspresy przeznaczone do parzenia kaw czarnych z możliwością przygotowania spienionego mleka.

 

Linia 600


Ekspresy przeznaczone do parzenia kaw czarnych z możliwością przygotowania spienionego mleka, z czytelnym wyświetlaczem z dużymi ikonami i 3 profilami smakowymi do wyboru.

 

Linia 700


One Touch przygotowujący kawy czarne i mleczne za pomocą jednego przycisku z czytelnym wyświetlaczem z dużymi ikonami oraz 3 profilami smakowymi do wyboru.

 

Linia 800


One Touch przygotowujący kawy czarne i mleczne za pomocą jednego przycisku z dużym, bardzo czytelnym wyświetlaczem, 3 profilami smakowymi do wyboru oraz z funkcją Koneser Cappuccino z możliwością wyboru sposobu przyrządzenia cappuccino.

 

O firmie NIVONA

Na początku marka NIVONA była tylko pomysłem. Założyciele firmy, Peter Wildner, Thomas Meier i Hans Errmann, pracowali razem w dużym i dobrze znanym przedsiębiorstwie, produkującym urządzenia gospodarstwa domowego w Norymbergii i odczuwali niedosyt. Naprawdę dobre ekspresy do kawy były wówczas produkowane wyłącznie przez włoskie i szwajcarskie firmy. Im trzem zamarzyło się zmienić tę sytuację.

Po roku prac przygotowawczych zrealizowali swój pomysł i w 2005 roku utworzyli firmę NIVONA. Narodziła się przyjemna alternatywa dla pozostałych urządzeń do kawy: wysokiej klasy ekspresy charakteryzujące się wysoką jakością i dobrą ceną. Urządzenia te wyróżniają się długim okresem eksploatacji, eleganckim wzornictwem oraz łatwością w obsłudze. Trzej przyjaciele uważnie dobierali każdy element i udoskonalali go tak długo, aż stworzyli idealną pierwszą kolekcję.

Dlaczego tak ważne są dla nas wyspecjalizowane punkty sprzedaży

Ekspresy NIVONA nie są dostępne w supermarketach, sieciach handlowych lub innego rodzaju punktach, w których nie pracują przeszkoleni sprzedawcy. Produkty firmy znajdują się w ofercie sklepów, które specjalizują się w sprzedaży urządzeń elektrycznych, zatrudniają wykwalifikowaną obsługę i kładą nacisk na profesjonalną obsługę klienta. Zapytaj doradcę w specjalistycznym sklepie najbliżej Ciebie.  Nie tylko właściwie wprowadzi Cię w świat NIVONY, ale wręczy również próbki pysznej kawy.

 a

Źródło tekstu: Oficjalna strona NIVONA. Wszystkie znaki towarowe i zdjęcia zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do NIVONA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl