BLOG

ANIRAX - Blog

 

Wyróżnienia

Ekspresy z funkcją ONE TOUCH 0

Ekspresy z funkcją One Touch

Zintegrowana technologia delikatnej pianki gwarantuje wyjątkową jakość pianki o delikatnej, kremowej i lekkiej jak piórko konsystencji.

Obecnie coraz bardziej popularne są wszelkiego rodzaju kawy mleczne. Najnowsze ekspresy wyposażone są w funkcję ONE TOUCH, dzięki której za pomocą jednego przycisku możemy przygotować szeroką gamę pysznych kaw. Regulowana wysokość wylewki pozwala na tworzenie doskonałych specjałów, zarówno w małej filiżance do espresso, jak i w szklance do latte macchiato o wysokości do 153 mm.

Innowacyjne spieniacze zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wykończeniu specjałów kawowych mlekiem i pianką mleczną. Jura opracowała rewolucyjną technologię gładkiej pianki (fine foam), która pozwala spienić mleko do uzyskania gładkiej tekstury i trwałej konsystencji według profesjonalnych standardów baristycznych. Wewnątrz wielokomorowego systemu mleko jest zasysane, podgrzewane i następnie spienione powietrzem. Otrzymujemy wyjątkowa piankę, która jest rozkoszą dla podniebienia i jest idealna do dekoracji. W połączeniu z kawą najwyższej jakości ta technologia na nowo definiuje całość kawowych doznań.

Wystarczy koniec wężyka zanurzyć w specjalnym termosie do mleka lub zwyczajnym pojemniku z mlekiem i wybrać ulubiony rodzaj kawy, a ekspres natychmiast zabiera się do pracy.

W ekspresach zarówno Jura, Nivona jak i Melitta, świeżość naszych specjałów mlecznych gwarantuje nam jakże istotna funkcja automatycznego płukania wodą i parą, zawsze po zakończonym cyklu. Dzięki temu nasz ekspres pozostaje zawsze czysty i gotowy do kolejnego użycia.

 

Ekspresy z funkcją ONE TOUCH dostępne w naszej ofercie:

JURA

Linia Z

Linia J

Linia S

Linia E

Linia ENA

 

JURA PROFESSIONAL

JURA Giga X8c Professional

JURA Giga X8 Professional

JURA Giga X3c Professional

JURA Giga X3 Professional

JURA WE8

JURA X8

__________________________

NIVONA

Linia 900

Linia 800

Linia 700

___________________________

MELITTA

BARISTA

CI Touch

VARIANZA CSP

PASSIONE

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl