Ekspres do kawy JURA E4 Piano White EA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy JURA E4 Piano White 15433
JURA E4 to pierwszy pełnowymiarowy ekspres, który powstał z myślą o koneserach czerpiących przyjemność z picia czarnej kawy. Poznaj nowy ekspres klasy Premium JURA E4 Piano White.
Najnowsze technologie zastosowane w ekspresie JURA E4:
- nowy młynek Professional Aroma Grinder
- jednostka zaparzająca ósmej generacji
- proces zaparzania 3D
- duży wyświetlacz z symbolami
Specjały kawowe do przygotowania:
Kawy czarne:
1 Espresso, 2 Espresso, 1 Kawa, 2 Kawy,
Gorąca woda
JURA E4 - nowoczesny wygląd i łatwa obsługa
Wyjątkowo prosta obsługa
Ekspres JURA E4 posiada nowy wyświetlacz z czytelnymi symbolami. Cała obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 4 przycisków. Obok podwójnej wylewki do kaw czarnych ekspres wyposażono w wylewkę do gorącej wody. Teraz przygotowanie np. herbaty odbywa się przy pomocy pokrętła, którym uruchamiamy przygotowanie gorącej wody nawet do 300 ml w maksymalnie krótkim czasie.
Pojemny zbiornik na ziarna kawy (280 g) i duży zbiornik na wodę (1,9l) zapewni dłuższe przerwy pomiędzy ich uzupełnianiem.
Idealny design
Klasyczne linie frontu w kolorze Piano White podkreślone chromowanymi dodatkami nadają ekspresowi JURA E4 szczególnej elegancji. Wysoka jakość materiałów i precyzja wykonania świadczą o jakości klasy Premium.

Główne technologie ekspresu JURA E4
Doskonały smak kawy w ekspresie JURA E4 zapewnia:
→ Profesjonalny młynek Aroma Grinder
W ekspresie JURA E4 zastosowano profesjonalny młynek Aroma Grinder wyróżnia się zdecydowanie głębszym aromatem mielonej kawy, wysoką jakością mielenia i wytrzymałością przez cały okres użytkowania.
→ Idealne espresso
Wydobycie całego bogactwa smaków i aromatów ukrytych w ziarnach kawy jest możliwe dzięki Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®). Sprawia on, że każdy napój smakuje wyjątkowo. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę przez zmieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach.
→ Jednostka zaparzania 8 generacji
Ekspres do kawy JURA E4 wyposażono w absolutną nowość - ośmej generacji jednostkę zaparzającą z możliwością regulacji ilości kawy od 5 do 16 gramów. Przy jednoczesnym wykorzystaniu technologii zaparzania 3D woda wydostająca się przez kilkanaście punktów, równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy w rezultacie tworząc idealny efekt końcowy, który możemy spróbować w naszej filiżance.
→ Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra
Filtr CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody, chroniąc ekspres przed osadami z kamienia oraz wytrącając z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Ekspres JURA E8 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID i wykrywa go automatycznie.

Czyszczenie ekspresu JURA E4 - szybkie i efektywne
Higiena absolutna
Zintegrowane programy płukania i czyszczenia gwarantują utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem jednego przycisku.
Dzięki czytelnym komunikatom, czynności konserwacyjne jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne w użytkowaniu.
Dane techniczne
| Latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku | NIE |
| Cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku | NIE |
| Ilość specjałów kawowych | 5 |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) | TAK |
| Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©) | TAK |
| Technologia zaparzania 3D | TAK |
| Inteligentny system wody (I.W.S.®) | TAK |
| Kompatybilność aplikacji | Aplikacja J.O.E. |
| Połączenie WiFi z siecią domową | TAK |
| Wkład filtra CLARIS | CLARIS Smart |
| Funkcja gorącej wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 3 poziomy |
| Młynek | Profesjonalny Aroma |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 -16 g |
| Regulowana w pionie wylewka kawy | 65-111 mm |
| Wyświetlacz | Symbole na wyświetlaczu |
| Aktywny monitoring napełnienia tacy ociekowej | TAK |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Komunikat statusu konserwacji | TAK |
| Wysokowydajna pompa 15 bar | 1 |
| System grzewczy Termoblok | 1 |
| System obiegu płynów | 1 |
| Oszczędność energii - Energy Save Mode (E.S.M.©) | TAK |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,9 litra |
| Pojemność zbiornika na kawę | 280 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (porcje) | 16 |
| Napięcie / Moc | 230 V / 1450 W |
| Waga | 9,8 kg |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 28x34,6x44,6 cm |
| Kolor | Piano White |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2021 |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.