O NAS

 

  "Kawa jest złotem prostego człowieka i - jak każde złoto

- obdarza wszystkich poczuciem luksusu i szlachetności"

Abd - Al - Kadir

 

Jesteśmy małą, rodzinną firmą. W 2013 roku rezygnując z dotychczasowych zajęć, zdecydowaliśmy się na bardzo odważny krok. Od lat związani z branżą kawową, kierując się głównie zamiłowaniem do czarnego napoju, postanowiliśmy otworzyć w Poznaniu specjalistyczny salon sprzedaży ekspresów do kawy wraz z serwisem.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów, od samego początku postawiliśmy na najlepszych producentów ekspresów do kawy. I tak, flagowymi produktami w naszej ofercie stały się, uważane za najlepsze na świecie, szwajcarskie ekspresy JURA. Urządzenia te utożsamiane są z najwyższą jakością parzonej kawy, maksymalną prostotą obsługi, nowoczesnymi technologiami i co najważniejsze, niezawodnością.

Stwierdziliśmy, że idealnym uzupełnieniem naszej oferty będą inne, równie dobre ekspresy niemieckich marek MELITTA i NIVONA, które także cechuje wysoka jakość, łatwość obsługi, doskonały smak kawy i niemiecka solidność.

 

AUTORYZOWANY PARTNER SPRZEDAŻY:

  .

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy ma ogromne znaczenie, gdyż nie tylko ma spełniać nasze oczekiwania w postaci przyrządzania ulubionego, aromatycznego napoju kawowego, ale co warto też podkreślić, wiąże się z dość sporym wydatkiem i wymaga od nas systematycznej konserwacji, dlatego musi być w pełni przemyślany. Stąd też, naszym priorytetem stało się doradztwo i przeszkolenie z użytkowania sprzętu.

Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z Klientem, któremu możemy wszystko dokładnie pokazać i wyjaśnić. Z racji tego, że spora sprzedaż ekspresów do kawy odbywa się przez nasz sklep internetowy www.anirax.pl i w tym przypadku znaleźliśmy sposoby na przekazywanie Klientom wszystkich niezbędnych informacji.

Wszystkie produkty w naszej ofercie są oryginalne i pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji.

Ekspresy zakupione w naszym sklepie anirax.pl objęte są gwarancją producenta:

  • JURA – 2 lata zakup na paragon (wybrane modele możliwość przedłużenia gwarancji do 50 miesięcy),
  • MELITTA – 3 lata,
  • NIVONA – 3 lata. 

.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć też samej kawy. Wybieramy starannie wyselekcjonowane, najlepsze kawy ziarniste tzw. kawy speciality (ziarna najwyższej jakości), jak również bardzo popularne w naszym kraju kawy włoskie znanych i cenionych na świecie palarni, m.in.: Arcaffe, Trismoka, Pellini, Parana, Vergnano, LavAzza, Città d'Italia, Tupinamba. Uzupełnieniem oferty jest szereg akcesoriów, produktów do konserwacji ekspresów oraz innych dodatków, przydatnych dla każdego miłośnika kawy.

.

Od początku istnienia naszej firmy, stawiamy na kompleksową obsługę Klienta. Dlatego wraz z salonem sprzedaży, prowadzimy Autoryzowany Serwis ekspresów do kawy.

 

Specjalizujemy się wyłącznie w 3 markach ekspresów:

 

Systematycznie uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach branżowych, czy targach, podnosząc nasze kwalifikacje i stawiając tym samym na profesjonalizm oraz jakość usług. Zadowoleni Klienci to dla nas największa satysfakcja, ale też najbardziej wiarygodna reklama.

Zapraszamy Państwa na pyszną i aromatyczną kawę do naszego salonu sprzedaży w Poznaniu przy ul. Naramowickiej 176D/1.

W każdej chwili, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Anita i Krzysztof Godlewscy

 

ANIRAX Salon sprzedaży


 

Nasze zamiłowanie do kawy budziło się z czasem.

Krzysztof

Szef z krwi i kości. Od początku kariery zawodowej związany z handlem. Godziny spędzone za kierownicą i na spotkaniach, niosły za sobą konieczność pochłaniania kawy w niemałych ilościach. Tak też rodziła się świadomość jakości kawy. Tajniki ekspresów zna, jak mało kto. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Żadnej pracy się nie boi.

Prywatnie: modelarz, lubi grać w gry komputerowe, jeździć na nartach i rowerze.

Anita

Już w czasie studiów, rozpoczęła pracę w jednym z najlepszych biur podróży w Poznaniu. Praca dała jej możliwość podróżowania, poznawania kultur, wspaniałych ludzi i zobaczenia wielu cudownych miejsc. Po czterech miesiącach spędzonych w Toskanii, bez reszty zakochała się we Włoszech i wówczas też zrodziła się jej miłość do kawy. Niepoprawna romantyczka i perfekcjonistka. Potrafi godzinami rozmawiać z Klientami. Z każdej sytuacji znajduje wyjście, łagodzi wszystkie konflikty.   

Prywatnie: kocha Włochy, sztukę gotycką, uwielbia narty, rower i fitness.

 

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl