Koszty dostawy

 

Koszty dostawy towaru i bezpieczeństwo przesyłki

W celu sprawnej obsługi oraz najszybszej dostawy proponujemy Państwu jeden z kilku możliwych sposobów dostarczenia przesyłki. Zamówiony towar może zostać dostarczony za pośrednictwem:

 

1. Firm kurierskich InPost / DHL - czas dostawy 24-48h,

Wartości opłat za przesyłki krajowe wynoszą:

  • 18 zł - stała cena w przypadku przedpłaty na konto
  • 24 zł - stała cena w przypadku paczki pobraniowej

 

2. InPost - Paczkomaty - czas dostawy do 3 dni roboczych,

Wartości opłat za przesyłki krajowe uzależnione są od rozmiaru i ciężaru przesyłki i wynoszą odpowiednio (w przypadku przedpłaty na konto):

  • 14 zł - stała cena
  • 18 zł - stała cena w przypadku paczki pobraniowej (płatność kartą)

 

Przy Zamówieniach powyżej 350 zł oferujemy darmową przesyłkę.

 

Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

Nabywca jest zobowiązany w obecności kuriera sprawdzić zawartość i stan przesyłki i stwierdzić czy nie nastąpiło uszkodzenie w trakcie trwania usługi kurierskiej. W przypadku wystąpienia jakiekolwiek nieprawidłowości typu: uszkodzenia, niezgodność kompletacji, należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody. Zaistniałe zdarzenie należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie i przesłać kopię protokołu szkody do ANIRAX.

W przypadku nie zgłoszenia reklamacji dotyczącej ewentualnego złego stanu przesyłki, zostaje przyjęte, że towar dotarł do Nabywcy w nienaruszonym stanie bez widocznych wad fizycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl