Wyróżnienia

Jaki ekspres do kawy do 3000 zł warto kupić? 0

Zakup ekspresu, wbrew pozorom wcale nie jest taki łatwy. Udając się do sklepu i widząc bogatą ofertę wielu producentów ekspresów do kawy, zazwyczaj gubimy się w natłoku informacji i nie wiemy na co się zdecydować. Warto tu podkreślić, że jedynie w specjalistycznych salonach z tego typu sprzętem, jesteśmy w stanie otrzymać rzetelne informacje i cenne porady, które przyczynią się do podjęcia przez nas ostatecznej decyzji. W poniższym zestawieniu podajemy kilka najlepiej sprzedających się modeli ekspresów. Zatem, jaki ekspres do kawy do 3000 zł warto kupić? 

Jaki ekspres do kawy do 3000 zł warto kupić?

czytaj całość »
Popularne mity na temat kawy. 0

Kawa jest jednym z najważniejszych towarów handlowych na świecie i jednym z najczęściej wypijanych napojów. Według danych CBOS - 60% Polaków pije kawę co najmniej raz dziennie.   

Nasza świadomość i kultura picia kawy z roku na rok wzrasta. Niemniej jednak na temat kawy wciąż krąży wiele mitów, które naukowcy już od dawna starają się skutecznie obalać. Zatem, jakie są popularne mity na temat kawy?

Anirax - Popularne mity na temat kawy.

czytaj całość »
Kawiarka, czy ekspres do kawy? Która kawa smakuje lepiej? 2

Kto z nas nie rozpoczyna dnia z kubkiem ulubionej kawy, która stawia na nogi? Na szczęście nasza świadomość, co do jakości kawy wciąż wzrasta i zazwyczaj zwykła zalewajka już nam nie wystarcza. Zaczynamy zastanawiać się nad zakupem sprzętu do zaparzania dobrej kawy. Tu pojawia się często pytanie: Kawiarka, czy ekspres do kawy? Która kawa smakuje lepiej? W tym krótkim artykule postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości i pokazać zasadnicze różnice między tymi dwoma jakże odmiennymi sposobami zaparzania.

 

Anirax - Kawiarka, czy ekspres do kawy?   

czytaj całość »
Jaki ekspres do kawy sprawdzi się w małej kuchni? 0

Wybór ekspresu do domu to nie lada wyzwanie, szczególnie kiedy decydujemy się na pierwszy tego typu zakup. Na rynku dostępna jest bardzo szeroka oferta różnego rodzaju sprzętów do zaparzania kawy. Jaki produkt wybrać, aby spełnił nasze oczekiwania i rozpieszczał nasze podniebienia aromatyczną kawą o każdej porze dnia? Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby w pełni świadomie dokonać wyboru i nie żałować swojej decyzji. Jaki ekspres wybrać mając małą kuchnię? Mam nadzieję, że naszym artykułem rozwiejemy wiele wątpliwości i zakup odpowiedniego urządzenia będzie już tylko formalnością.

 

Anirax - Jaki ekspres do kawy sprawdzi się w małej kuchni?

czytaj całość »
Jak przechowywać kawę w domu? 0

Wbrew pozorom wielu z nas ulegając starym zwyczajom, czy przeświadczeniom wciąż popełniając kilka błędów i źle przechowując kawę. Co zrobić, aby zachować świeżość kawy a tym samym drzemiące w niej aromaty? Jak przechowywać kawę w domu? Czy przechowywać kawę w lodówce? W tym krótkim artykule postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania i poruszyć kilka innych kwestii.

 

Anirax - Jak przechowywać kawę w domu? 

czytaj całość »
Jaki ekspres JURA sprawdzi się w domu? 0

W wielu domach ekspres do kawy to podstawowe i wręcz czasem najważniejsze urządzenie w kuchni. Nie wyobrażamy sobie poranka bez kawy, która codziennie stawia nas na nogi, czy leniwego, niedzielnego popołudnia z naszym ulubionym specjałem kawowym. Dziś dzięki rewolucyjnemu systemowi zaparzania, nie wychodząc z domu, możemy zaserwować sobie kawę, tak jakby przyrządził ją prawdziwy barista. Często zastanawiając się nad zakupem dobrego ekspresu, pytacie nas na czym polega wyjątkowość ekspresów JURA? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego ekspresy szwajcarskiego producenta JURA uważane są za najlepsze urządzenia na świecie?” oraz „Jaki ekspres JURA sprawdzi się najlepiej w domu?       

 

Anirax - Jaki ekspres Jura sprawdzi się w domu?    

czytaj całość »
Ekspres Melitta czy Nivona - który parzy lepszą kawę? 0

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy to bardzo trudna decyzja. Każdy z producentów zachwala swój produkt, czytamy opinie w internecie i zazwyczaj gubimy się w natłoku informacji. Najczęstsze pytania, jakie nas nurtują to: Melitta, czy Nivona, która marka jest lepsza? Jaki model wybrać? Który ekspres jest mniej awaryjny? Który parzy lepszą kawę? Spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku, postanowiliśmy porównać ekspresy Melitta i Nivona. Jak sądzicie, która marka wypadła lepiej?

 

Anirax - Ekspres Melitta, czy Nivona?

czytaj całość »
Ekspres do kawy w firmie. Jaki model kupić? 0

Ekspres do kawy, to jedno z najważniejszych urządzeń w każdym biurze. Wielu z nas rozpoczyna pracę od wizyty w firmowej kuchni i wypicia pysznej, pobudzającej do działania kawy. Wokół ekspresu przez cały dzień gromadzi się większość pracowników i to zazwyczaj najlepsze miejsce do ich integracji. Jaki model ekspresu najlepiej sprawdzi się w firmie?

 

Anirax - Ekspres do kawy w firmie.

czytaj całość »
Konserwacja ekspresu do kawy – co musisz wiedzieć? 2

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki aromatycznej i świeżo zmielonej kawy. Nic więc dziwnego, że ekspres staje się obowiązkowym wyposażeniem naszej kuchni. Jak każde urządzenie mające styczność z żywnością, czy jak w tym przypadku z przygotowaniem napoju, wymaga systematycznego czyszczenia i konserwacji. Czynności te nie tylko wpływają na bezawaryjne funkcjonowanie ekspresu, ale przede wszystkim na smak i jakość naszej kawy.

 

Anirax - Konserwacja ekspresu do kawy

czytaj całość »
Jak wybrać najlepszy ekspres przelewowy? 0

Ekspresy przelewowe królowały w naszych domach w latach 90-tych. Z czasem zostały wyparte przez kawę rozpuszczalną, a później przez ekspresy ciśnieniowe. Teraz jednak wracają do łask i całkiem słusznie. Wygląd i zasady działania są bardzo zbliżone do poprzedników, ale obecnie w większości dobrych urządzeń zmieniła się technologia zaparzania, co w efekcie daje naprawdę pyszną kawę. Na co zwrócić uwagę kupując ekspres przelewowy?

 

Anirax - Jak wybrać najlepszy ekspres przelewowy?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl