Ekspres do kawy JURA E8 EC Dark Inox
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy JURA E8 Dark Inox EC 15583
Ekspres do kawy JURA E8 Dark Inox to jeden z najciekawszych modeli dostępnych obecnie na rynku. Czym wyróżnia się nowa edycja EC?
JURA E8 EC została wyposażona w szereg funkcji z segmentu premium tym samym podkreślając swoją wyjątkowość i bezkonkurencyjność. Elegancki wygląd, nowoczesne technologie, łatwość obsługi i automatyczne programy czyszczące to największe atuty urządzenia. Ekspres ciśnieniowy JURA E8 EC idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze, przygotowując wyjątkowo smaczną kawę, której kuszący aromat będzie unosił się w powietrzu przez długi czas po zaparzeniu.
Główne zalety ekspresu JURA E8 Dark Inox EC:
- 17 specjałów kawowych w tym Cortado, Lungo i Flat White
- funkcja Extra Shot dla specjałów mlecznych
- możliwość przygotowania dwóch kaw czarnych jednocześnie
- kolorowy wyświetlacz 3,5"
- nowatorska profesjonalna dysza spieniająca mleko
- młynek Professional Aroma Grinder 2
- Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)
- Inteligentny system wody (I.W.S.®)
- eleganckie wzornictwo z nowym frontem w kolorze Dark Inox
Specjały kawowe do przygotowania:
Kawy czarne:
1 Espresso, 2 Espresso, 1 Kawa, 2 Kawy, 1 Americano, 1 Lungo, 1 Espresso doppio
Kawy mleczne:
1 Cappuccino, 1 Cappuccino Extra Shot, 1 Espresso macchiato, 1 Cortado, 1 Latte macchiato, 1 Latte macchiato Extra Shot, 1 Flat white, 1 Flat White Extra Shot
1 Porcja pianki mlecznej
Gorąca woda
Wygląd i obsługa ekspresu JURA E8 EC Dark Inox
Wyjątkowo prosta obsługa
Ekspres JURA E8 EC zyskał nowy, większy, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala, który można dowolnie ustawiać np. wyłączając nazwy produktów, zmieniając ich położenie lub wyświetlając w różnej konfiguracji. Cała nawigacja po menu odbywa się za pomocą 6 przycisków. Na ekranie pojawiają się czytelne obrazy i grafiki ułatwiające obsługę.
Elegancki design JURA E8
JURA E8 wykonana została z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Harmonijne, lekko zaokrąglone linie frontu w kolorze Dark Inox dodają JURA E8 niezwykłej elegancji. Jego ponadczasowy styl podkreślają dodatkowo chromowane wylewki oraz wysokiej jakości chromowana podstawka na filiżanki.
Ekspres JURA E8 posiada podwójną wylewkę do kaw czarnych oraz pojedynczą wylewkę do specjałów mlecznych, które przyrządzane są za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemny zbiornik na ziarna kawy (280 g) i duży zbiornik na wodę (1,9l) zapewni dłuższe przerwy pomiędzy ich uzupełnianiem.


Główne technologie, jakie ma ekspres do kawy JURA E8 EC Dark Inox
Doskonały smak kawy w ekspresie JURA E8 EC zapewnia:
→ Profesjonalny młynek P.A.G.2
Zaawansowany i niezwykle precyzyjny młynek P.A.G.2 wyróżnia się zdecydowanie głębszym aromatem mielonej kawy i wysoką jakością mielenia. Ustawienie młynka można łatwo regulować za pomocą ergonomicznie ukształtowanego przełącznika. Pozostawanie w spoczynku między mieleniem, zapewnia większą żywotność i zapewnia niezmiennie wyśmienity smak.
→ P.E.P.© i (I.P.B.A.S.©)
Inteligentny System Wstępnego Zaparzania oraz Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) pozwalają wydobyć bogactwo ukrytych w kawie aromatów, dzięki czemu każdy napój smakuje wyjątkowo. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę przez zmieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach.
→ Jednostka zaparzania 8 generacji
W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA E8 został wyposażony w ośmej generacji jednostkę zaparzającą z możliwością regulacji ilości kawy od 5 do 16 gramów. Przy zastosowaniu technologii zaparzania 3D woda wydostająca się przez kilkanaście punktów, równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy.
→ Funkcja Extra Shot
Funkcja EXTRA SHOT jest dedykowana wyłącznie do kaw mlecznych, czyli w przypadku E8 jest to cappuccino, flat white i latte macchiato. To idealne rozwiązanie dla miłośników intensywniejszych smaków, ponieważ pozwala na przygotowanie wybranego specjału mlecznego z podwójną porcją czarnej kawy. Funkcja ta nie dotyczy nowego specjału kawowego, jakim jest cortado.
→ Technologia gładkiej pianki
Modne specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się perfekcyjnie dzięki technologii fine foam, która idealnie spienia mleko uzyskując perfekcyjnie gładką, lekką jak piórko piankę mleczną.
JURA E8 została wyposażona w innowacyjną dyszę do spieniania mlekaG2, gwarantującą jeszcze lepsze rezultaty.
→ Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra
Filtr CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody, chroniąc ekspres przed osadami z kamienia oraz wytrącając z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Ekspres JURA E8 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID i wykrywa go automatycznie.


Czyszczenie ekspresu JURA E8 EC Dark Inox
Higiena absolutna
Zintegrowane programy płukania i czyszczenia gwarantują utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem jednego przycisku. Nowy, bardziej podłużny pojemnik do czyszczenia systemu mlecznego wraz z ulepszonym systemem mycia oraz dysza do spieniania mleka zakończona łatwo zdejmowalną i przystosowaną do mycia w zmywarce końcówką, niewątpliwie dają gwarancję utrzymania idealnej czystości. Dzięki czytelnym komunikatom, czynności konserwacyjne jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne w użytkowaniu.
Dane techniczne
| Latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku | TAK |
| Cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku | TAK |
| Ilość specjałów kawowych | 17 |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) | TAK |
| Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©) | TAK |
| Technologia zaparzania 3D | TAK |
| Funkcja Extra Shot - podwójne namielanie | TAK |
| Inteligentny system wody (I.W.S.®) | TAK |
| Kompatybilność aplikacji | Aplikacja J.O.E. |
| Połączenie WiFi z siecią domową | TAK |
| Wkład filtra CLARIS | CLARIS Smart |
| Funkcja gorącej wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej ilości wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 10 poziomów |
| Programowanie temperatury parzenia | 3 poziomy |
| Młynek | Profesjonalny młynek (P.A.G.2) |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 -16 g |
| Regulowana w pionie wylewka kawy | 65-111 mm |
| Regulowana wysokość wylewki do cappuccino | 107-153 mm |
| Podświetlanie filiżanki | Bursztynowe/białe |
| Wyświetlacz | 3,5" kolorowy wyświetlacz |
| Aktywny monitoring napełnienia tacy ociekowej | TAK |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Komunikat statusu konserwacji | TAK |
| Oszczędność energii - Energy Save Mode (E.S.M.©) | TAK |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,9 litra |
| Pojemność zbiornika na kawę | 280 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (porcje) | 16 |
| Napięcie / Moc | 230 V / 1450 W |
| Waga | 9,6 kg |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 28x35,1x44,6 cm |
| Kolor | Dark Inox |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2023 |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.
Dzień dobry, zajmuję się skalo
Dzień dobry, zajmuję się skalowaniem sprzedaży na Allegro i oferuję Państwu darmowy audyt konta. Jak mogę pomóc? Podejmuję działania zwiększające widoczność ofert, optymalizuję opisy produktów, by przyciągnąć więcej klientów, i planuję strategię rozwoju konta, która zwiększa sprzedaż. Posiadam certyfikat Allegro ADS Partner+ i doświadczenie, które pomoże Państwa firmie w osiągnięciu celów sprzedażowych. Kontakt: jakub@sklepyonline.com.pl 510145189. Jeśli posiadają Państwo konto Allegro, zapraszam do kontaktu — to nic nie kosztuje, a może wnieść cenne informacje i rozwiązania dla Państwa firmy.