Ekspres do kawy JURA ENA 4 Full Metropolitan Black EB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy JURA ENA 4 Full Metropolitan Black 15501
JURA ENA 4 Full Metropolitan Black to nowoczesny ekspres do kawy, który trafi w gusta każdego kawosza. Prostota obsługi, liczne udogodnienia i niezawodne działanie to tylko kilka z zalet tego sprzętu do parzenia małej czarnej. JURA to jeden z najlepszych producentów ekspresów do kawy na rynku, a model ENA 4 Full Metropolitan Black tylko umacnia pozycję firmy w branży.
Specjały kawowe do przygotowania:
Espresso
Kawa
Kawa doppio
Espresso doppio
Zalety ekspresu JURA ENA 4 Full Matropolitan Black
JURA ENA 4 Full Metropolitan Black został stworzony z myślą o miłośnikach wyłącznie czarnej kawy. Ekspres ciśnieniowy JURA zachwyca nie tylko nowoczesnym wyglądem i banalnie prostą obsługą, ale co najważniejsze doskonałą jakością kawy.
Nowoczesny wygląd
Ekspres JURA ENA 4 Full Metropolitan Black wyróżnia się pięknym, nowoczesnym wyglądem, który dopasuje się do każdego wnętrza. Duży wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest bardzo prosta a ulubioną kawę przygotujemy za dotknięciem jednego przycisku.
Ekspres JURA ENA 4 posiada pojedynczą wylewkę do przyrządzania czarnych kaw.

JURA ENA 4 Full Metropolitan Black - główne technologie
→ P.E.P.© czyli kawa espresso najwyższej jakości
JURA opracowała proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.©), który optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w przypadku małej kawy espresso - gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Proces ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich ukrytych w kawie aromatów.
→ Profesjonalny Młynek Aroma
Profesjonalny Młynek Aroma szybko i jednocześnie niezwykle delikatnie mieli ziarna kawy, zapewniając zawsze ich świeżość.
→ Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra
Filtry chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. metale ciężkie lub chlor). Aby w sposób optymalny korzystać z zalet filtra i jego pojemności, firma JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technologii RFID wkłady filtra i ekspres są ze sobą połączone radiowo, a filtr wykrywany jest automatycznie.
Czyszczenie ekspresu JURA ENA 4 Metropolitan Black
Higiena najważniejsza
Regularne czyszczenie ekspresu JURA ENA 4 Metropolitan Black to czynność, której nie można zaniedbywać. Na szczęście ze względu na automatyzację sprzętu, nie jest to trudne zadanie. Zintegrowane programy konserwacyjne zapewniają pełną higienę urządzenia i to za naciśnięciem jednego przycisku.
Dane techniczne
| Latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku | NIE |
| Cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku | NIE |
| Ilość specjałów kawowych | 4 |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) | TAK |
| Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©) | TAK |
| Technologia zaparzania 3D | TAK |
| Inteligentny system wody (I.W.S.®) | TAK |
| Kompatybilność aplikacji | Aplikacja J.O.E. |
| Połączenie WiFi z siecią domową | TAK |
| Wkład filtra CLARIS | CLARIS Smart |
| Programowanie indywidualnej ilości wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 3 poziomy |
| Młynek | Profesjonalny Aroma |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 6-10 g |
| Regulowana w pionie wylewka kawy | 75 - 105 mm |
| Wyświetlacz | Symbole na wyświetlaczu |
| Wysokowydajna pompa 15 bar | 1 |
| System grzewczy Termoblok | 1 |
| Oszczędność energii - Energy Save Mode (E.S.M.©) | TAK |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,1 l |
| Pojemność zbiornika na kawę | 125 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (porcje) | 10 |
| Napięcie / Moc | 230 V ~ / 1450W |
| Waga | 8,4 kg |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 27,1 x 32,3 x 44,5 |
| Kolor | Full Metropolitan Black |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2022 |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.