Ekspres do kawy JURA S8 EB Piano Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy JURA S8 EB Piano Black 15482
JURA S8 EB Piano Black to wysokiej jakości ekspres automatyczny, który powstał z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nowa JURA S8 EB łączy w sobie to, co najlepsze w klasie kompaktowej z elementami segmentu premium. Dzięki innowacyjnym funkcjom i wielu udogodnieniom pozwala delektować się wyborną kawą przez lata. Funkcja Sweet Foam serwująca aromatyzowaną piankę mleczną sprawi, że Twoje specjały kawowe będą wyjątkowe i zaparzone zawsze tak jak lubisz.
Sprawdź, co ma do zaoferowania nowa JURA S8 EB.
- Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) dla doskonałego smaku małych specjałów kawowych
- duży zakres kaw mlecznych z cappuccino, latte macchiato, flat white, cortado, czy nowością sweet latte
- nowy profesjonalny młynek P.A.G.2+ z aktywnym systemem kontroli stopnia mielenia
- jednostka zaparzająca ósmej generacji z technologią zaparzania 3D
- 4,3", kolorowy, dotykowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości
- funkcja Sweet Foam aromatyzująca piankę mleczną w momencie przyrządzania napoju za pomocą specjalnej nakładki do syropu
- inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra
- intuicyjna obsługa,
- nienaganna higiena posiadająca certyfikat TÜV,
- Wi-Fi Connect w zestawie,
- nienaganny design w kolorze Piano Black podkreślony chromowanymi detalami
JURA S8 oferuje szerokie spektrum specjałów kawowych:
Kawy czarne:
1 Espresso, 2 Espresso, 1 Espresso doppio, 1 Kawa, 2 Kawy, 1 x Americano, 1 Lungo,
Specjały mleczne:
1 Cappuccino, 1 Cappuccino Extra Shot, 1 Cappuccino Sweet Foam, 1 Espresso macchiato, 1 Espresso macchiato Sweet Foam, 1 Cortado, 1 Cortado Sweet Foam, 1 Flat White, 1 Flat White Extra Shot, 1 Flat White Sweet Foam, 1 Latte macchiato, 1 Latte macchiato Extra Shot, 1 Latte macchiato Sweet Foam, 1 Sweet Latte, 1 Sweet Latte Extra Shot
1 Pianka Mleczna, 1 Pianka Mleczna Sweet Foam, 1 Mleko, 1 Mleko Sweet Foam

Wygląd i obsługa ekspresu ciśnieniowego JURA S8 EB
Produkt Premium dopracowany w każdym calu
Szwajcarski producent ekspresów do kawy zadbał, aby nowa JURA S8 została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe dążenie do perfekcji to gwarancja jakości na najwyższym poziomie.
Całe urządzenie prezentuje się bardzo elegancko, piękna czerń Piano Black dodatkowo podkreślona została chromowanymi dodatkami. W pełni automatyczny ekspres JURA S8 posiada 2 wylewki, jedną podwójną do kaw czarnych oraz wylewkę do pojedynczych specjałów mlecznych.
Ten nowoczesny ekspres ciśnieniowy wyposażono w intuicyjny interfejs oraz nowy, odświeżony ekran dotykowy o przekątnej 4,3’’ z funkcją Swipe. Funkcja ta pozwala na swobodne przemieszczenie się między poszczególnymi kartami, a graficzne i animowane instrukcje sprawiają, że użytkowanie ekspresu staje się prawdziwą przyjemnością.
Nowoczesne technologie użyte w ekspresie JURA S8 EB Piano Black
Zawsze doskonały smak kawy
Tajemnica zawsze doskonałego espresso to wynik ciągłego udoskonalania procesów i wdrażania nowych technologii. Połączenie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) wraz z jednostkę zaparzającą ośmej generacji to gwarancja najwyższej jakości specjałów kawowych w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Dzięki zastosowaniu technologii zaparzania 3D, woda wydostająca się przez kilkanaście punktów równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy wydobywając z każdego ziarenka maksimum smaku i aromatu.
Funkcja Sweet Foam - słodka pianka mleczna
Teraz funkcja Sweet Foam dostępna w JURA S8.
Funkcja ta pozwala przygotować mleczną piankę razem z ulubionym syropem smakowym, dzięki specjalnej przystawce montowanej na dyszy spieniającej mleko. W zależności od rodzaj, czy ilości syropu, możemy dostosować smak oraz intensywność do swoich osobistych preferencji.
Prezentowany ekspres JURA S8 pozwala użytkownikowi wyczarować takie modne specjały, jak
- Sweet Latte,
- Sweet Flat White,
- Sweet Cappuccino
- Sweet Latte macchiato
- Sweet Espresso macchiato
- Sweet Cortado

Profesjonalny młynek P.A.G.2+
Ekspres JURA S8 w wersji EB wyposażono w młynek P.A.G.2+. Młynek ten charakteryzuje się możliwość zmiany stopnia zmielenia kawy zarówno w trakcie namielania, jak również tuż przed przygotowaniem specjału, czyli w stanie spoczynku.
Cechą, która wyróżnia P.A.G.2+ jest funkcja kontroli aromatu, dzięki której młynek automatycznie podpowiada wybór optymalnego stopnia zmielenia. W zależności od wybranego rodzaju specjału, na ekranie pojawi się odpowiednia informacja sugerująca zmianę ustawienia od „łagodnego” po „intensywny”. Przygotowanie kawy zgodnie z naszymi upodobaniami, jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.
Funkcja Extra Shot
Dla zwolenników mocniejszych smaków idealnym rozwiązaniem jest funkcja Extra Shot, dzięki której przygotujemy napój z podwójną porcją kawy. Funkcja ta dedykowana jest wyłącznie do kaw mlecznych i dostępna jest w menu szybkiego wyboru lub w ustawieniach produktu.
Szwajcarski producent przywiązuje bardzo dużą wagę do higieny urządzenia, która gwarantuje nie tylko sprawne działanie, ale przede wszystkim zapewnia zawsze idealną kawę. JURA S8 posiada automatyczne programy czyszczące, dzięki czemu utrzymanie idealnej czystości naszego urządzenia jest bardzo proste. Niezmiernie ważne jest czyszczenie systemu mlecznego. Dzięki funkcji One-Touch proces ten przebiega błyskawicznie za naciśnięciem jednego przycisku. Wszystkie komunikaty pojawiające się na wyświetlaczu, intuicyjnie prowadzą nas przez wszystkie etapy danej czynności.
Dane techniczne
| Latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku | TAK |
| Cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku | TAK |
| Ilość specjałów kawowych | 27 |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) | TAK |
| Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©) | TAK |
| Technologia zaparzania 3D | TAK |
| Cold Extraction Process - ekstrakcja na zimno | NIE |
| Funkcja Extra Shot - podwójne namielanie | TAK |
| Funkcja Sweet Foam | TAK |
| Inteligentny system wody (I.W.S.®) | TAK |
| Kompatybilność aplikacji | Aplikacja J.O.E. |
| Nadajnik w zestawie | WiFi Connect |
| Połączenie WiFi z siecią domową | TAK |
| Wkład filtra CLARIS | CLARIS Smart |
| Funkcja gorącej wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej ilości wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 10 poziomów |
| Programowanie temperatury parzenia | 3 poziomy |
| Młynek | Profesjonaly młynek (P.A.G.2+) z kontrolą aromatu |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 -16 g |
| Regulowana w pionie wylewka kawy | 65-111 mm |
| Regulowana wysokość wylewki do cappuccino | 107-153 mm |
| Podświetlanie filiżanki | Bursztynowe/białe |
| Wyświetlacz | 4,3" kolorowy wyświetlacz dotykowy |
| Aktywny monitoring ilości ziaren | TAK |
| Aktywny monitoring napełnienia tacy ociekowej | TAK |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Komunikat statusu konserwacji | TAK |
| Wysokowydajna pompa 15 bar | 1 |
| System grzewczy Termoblok | 1 |
| Oszczędność energii - Energy Save Mode (E.S.M.©) | TAK |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,9 litra |
| Pojemność zbiornika na kawę | 280 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (porcje) | 16 |
| Napięcie / Moc | 230 V / 1450 W |
| Waga | 10 kg |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 28 x 34,8 x 44,6 cm |
| Kolor | Piano Black |
| Kraj produkcji | Made in Switzerland |
| Rok modelowy | 2023 |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.