Ekspres do kawy Melitta Latte Select F63/0-212 Czarny
Cena regularna:
3 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Melitta® Latte Select 630-212 frosted black
Ekspres Melitta Latte Select zdobył wyróżnienie w 4 kategoriach. Największymi atutami tego urządzenia jest nie tylko najlepsza jakość kawy ale również funkcjonalność i prostota obsługi. Przygotowanie kawy z tego ekspresu to czysta przyjemność.
Nowy Latte Select posiada matową obudowę, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo stylowo a dodatkowo jest wyjątkowo odporny na zarysowania.

W cenie ekspresu Melitta Latte Select® oferujemy:



GWARANCJA
Ekspresy Melitta® zakupione w sklepie anirax.pl objęte są gwarancją door-to-door przez okres 3 lat lub do limitu 15'000 kaw.
anirax.pl jest Autoryzowanym Salonem sprzedaży i Serwisem gwarancyjnym marki Melitta.
Ekspres Melitta® Latte Select w prestiżowym konkursie
PLUS X AWARD został wyróżniony aż w 4 kategoriach.
Doskonała jakość, piękny wygląd, funkcjonalność i łatwa obsługa sprawiają,
że użytkowanie ekspresu staje się prawdziwą przyjemnością.

Czym wyróżnia się Melitta® Latte Select frosted black:

Cichy młynek
Ekspres do kawy Melitta® Latte Select wyposażony został w stalowy, stożkowy młynek, który szybko i cicho mieli ziarna kawy.

Ręczny wybór ziaren - Bean Select
Ekspres posiada pojemnik na ziarna z podziałem na 2 komory. Funkcja Bean Select pozwala na wybór ziaren, na które mamy ochotę w danej chwili lub w zależności od rodzaju przyrządzanej kawy. Komory przełączamy jednym ruchem.

12 specjałów kawowych
Z Melitta®Latte Select można przyrządzić aż 12 specjałów kawowych. Z panelu głównego jednym przyciskiem możemy przygotować Espresso, Kawę, Cappuccino, Latte Macchiato i Piankę mleczną, natomiast wchodząc w menu dodatkowo przyrządzimy Ristretto, Lungo, Americano, Espresso macchiato, Caffe Latte, Cafe au lait, Flat White i Long Black.

Moja Kawa
My Coffee to funkcja, która umożliwia przygotowanie ulubionej kawy według indywidualnych upodobań z uwzględnieniem parametrów, takich jak: moc kawy i ilość wody dla każdej zaprogramowanej filiżanki. Dzięki funkcji „Moja Kawa” możesz zapisać 6 ulubionych kaw dla każdego z domowników.
Doskonała jakość kawy

Maksymalna przyjemność z kawy
Oprócz funkcji parzenia wstępnego A.E.S. w ekspresie zastosowano nowe sterowanie pompą, dzięki czemu mogą lepiej rozwinąć się drzemiące w kawie aromaty. Stopnień zmielenia ziarna można dostosować do 5 poziomów, natomiast regulacja mocy kawy jest 4-stopniowa. Funkcja Intense Aroma powala na zmianę sposobu zaparzania, dzięki czemu uzyskujemy bardziej intensywny smak.

Liczy się kolejność
Melitta®Latte Select zgodnie z włoską recepturą w przypadku cappuccino pierwszej fazie przyrządza kawę a następnie mleczną piankę, tak jak w Twojej ulubionej kawiarni.
Łatwa obsługa i czyszczenie
Obsługa w pełni automatycznego ekspresu Latte Select Frosted Black jest bardzo intuicyjna. Pokrętło Rotary Switch pozwala na łatwą nawigację po menu oraz regulację mocy kawy i ilości wody w trakcie przygotowywania specjału kawowego. Wszystkie polecenia pojawiające się na wyświetlaczu są bardzo czytelne i prowadzą nas krok po kroku przez wszystkie etapy programowania i procesy czyszczące. Polecenia dotyczące czyszczenia i odkamieniania pojawiają się automatycznie.

One Touch
Z Latte Select wszystkie kawy przyrządzamy za przyciśnięciem jednego przycisku. Ekspres posiada kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości oraz panel dotykowy z kolorowymi ikonami, dzięki czemu obsługa urządzenia jest banalnie prosta.

Double Cup Mode – Tryb dwóch kaw
Z automatycznym ekspresem Melitta® Latte Select przyrządzimy 2 kawy czarne lub mleczne jednocześnie.

Nowa taca ociekowa odporna na zarysowania
Melitta® Latte Select został wyposażony w tacę ociekową z wysokiej jakości stali nierdzewnej z plastikową wkładką wyjątkowo odporną na zarysowania.

Jedna wylewka zintegrowana ze spieniaczem do mleka
Latte Select posiada jedną wylewkę dla wszystkich rodzajów kaw. Wylewka jest regulowana do wysokości 140 mm i nadaje się do wszystkich rozmiarów szklanek. Podświetlenie szklanki sprawia, że nasza kawa jest zawsze idealnie w centrum uwagi.

Wyjmowany zaparzacz
Regularnie czyszczona jednostka zaparzacza zapewnia pełną higieną i gwarantuje perfekcyjną kawę. Zaparzacz można go łatwo wyjąć i wypłukać pod bieżącą wodą a wnętrze urządzenia przetrzeć wilgotną szmatką. Komunikaty informujące o potrzebie czyszczenia lub odkamieniania pojawiają się automatycznie.

Łatwe czyszczenie spieniacza po mleku
Dzięki systemowi "Easy Cleaning" przystawka po mleku jest czyszczona szybko i higienicznie za pomocą gorącej wody i pary. Urządzenie przypomina o tym procesie automatycznie po każdym przygotowaniu mleka. Pojemnik do mleka nadaje się do mycia w zmywarce.
Dane techniczne
| Kawy mleczne za naciśnięciem jednego przycisku | TAK na 2 szklanki jednocześnie |
| Ilość specjałów kawowych | 12 |
| System spieniania mleka | One-Touch Venturi-System |
| Proces wstępnego zaparzania | TAK |
| IntenseAroma - 2 rodzaje sposobu zaparzania | TAK |
| Wybór mocy aromatu | 4 poziomy |
| Funkcja My Coffee | 6 profile |
| Regulowana temperatura parzenia kawy | 3 poziomy |
| Wyświetlacz | TFT - kolorowy |
| Dotykowy panel sterowania | TAK |
| Funkcja bluetooth | NIE |
| Regulowana wysokość wylewki | 140 mm |
| Wyjmowany moduł zaparzania kawy | TAK |
| Podświetlenie filiżanek | TAK |
| Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania | TAK |
| Proste czyszczenie dzięki funkcji Easy Steam Cleaning | TAK |
| Pojemność zbiornika na ziarna | 270 g (2 x 135 g) |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Młynek stalowy | TAK |
| Przycisk 0 watów | TAK |
| Długość kabla | 1 m |
| Napięcie / Moc | 220-240V / 1450W |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 25,5 x 47,5 x 35,2 cm |
| Waga | 9 kg |
| Kolor | Czarny mat |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.