Ekspres do kawy JURA E6 EC Dark Inox
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy JURA E6 Dark Inox 15439
Ekspres JURA E6 to jakość jakiej jeszcze nie było. Nowy profesjonalny młynek w połączaniu z technologią zaparzania 3D gwarantuje perfekcyjny smak kawy. JURA E6 to idealny ekspres dla dla miłośników czarnej kawy z opcją przygotowania idealnej pianki mlecznej dzięki funkcji Easy Cappuccino.
Specjały kawowe do przygotowania:
1 x Espresso, 2 x Espresso, 1 x Kawa, 2 x Kawa, 1 x Kawa Barista, 1 x Lungo Barista
1 x Cappuccino, 1 x Cappuccino Extra Shot, 1 x Espresso macchiato / Macchiato
Porcja mleka
Gorąca woda
Najważniejsze zalety ekspresu JURA E6 Dark Inox:
- proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.©) optymalizuje czas ekstrakcji dla uzyskania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni,
- profesjonalny młynek Aroma Grinder
- technologia zaparzania 3D
- inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®), który rozpoznaje automatycznie filtr
- kolorowy wyświetlacz 2,8"
- idealna higiena zapewniająca doskonały efekt spieniania mleka dzięki konserwacji za naciśnięciem przycisku.
JURA E6 - ponadczasowy wygląd i prosta obsługa
Intuicyjna obsługa
Ekspres do kawy JURA E6 posiada kolorowy wyświetlacz 2,8" sprawiając, że obsługa jest wyjątkowo prosta. Dzięki umieszczonym z przodu przyciskom możemy wybrać nasze ulubione napoje: kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino, czy piankę mleczną. Ekspres E6 wyposażony w podwójną wylewkę przyrządza na życzenie dwie kawy espresso jednocześnie. Duży pojemnik na ziarna z pokrywą chroniącą aromat o pojemności 280 gr zapewnia nieprzerwaną radość smakowania. Pojemny zbiornik wody (1,9l) z dostępem od przodu gwarantuje dużą autonomię.
Prosty design
Symetryczne i harmonijne kształty wzbogacone o chromowe dodatki nadają ekspresowi JURA E6 niezwykłą estetykę, która doskonale będzie pasować do każdej kuchni.
Główne technologie zastosowane w ekspresie JURA E6
Najwyższą jakość kawy w ekspresi JURA E6 zapewnia:
→ P.E.P.© czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso
Proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.©) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w przypadku małej kawy espresso - gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Proces ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich ukrytych w kawie aromatów.
→ Technologia gładkiej pianki
Innowacyjna technologia delikatnej pianki dostarcza specjałom, takim jak kawa cappuccino, delikatną, puszystą piankę mleczną.
→ Profesjonalny młynek Aroma Grinder
Niezwykle precyzyjny profesjonalny młynek Aroma Grinder wyróżnia się zdecydowanie głębszym aromatem mielonej kawy i wysoką jakością mielenia. Optymalna krzywa mielenia ziarna gwarantuje uzyskanie idealnego smaku kawy.
→ Nowa jednostka zaparzania
W ekspresie do kawy JURA E6 zastosowano ośmej generacji jednostkę zaparzającą z możliwością regulacji ilości kawy od 5 do 16 gramów. Dzięki wykorzystaniu technologii zaparzania 3D woda równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy dla wydobycia jeszcze większego aromatu. Dziesięć poziomów ustawień mocy kawy zapewnia największą rozkosz dla podniebienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
→ Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra
Filtry wody CLARIS gwarantują wodę o doskonałej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. metale ciężkie lub chlor). Aby w sposób optymalny korzystać z zalet filtra i jego pojemności, firma JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany automatycznie.

Czyszczenie ekspresu JURA E6
Higiena totalna
Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Ekspres komunikuje o potrzebie przeprowadzenia danej czynności wyświetlając odpowiednie polecenia i prowadząc nas przez cały proces krok po kroku.
Dane techniczne
| Ilość specjałów kawowych | 11 |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) | TAK |
| Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©) | TAK |
| Technologia zaparzania 3D | TAK |
| Inteligentny system wody (I.W.S.®) | TAK |
| Kompatybilność aplikacji | Aplikacja J.O.E. |
| Połączenie WiFi z siecią domową | TAK |
| Wkład filtra CLARIS | CLARIS Smart |
| Funkcja gorącej wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej ilości wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 10 poziomów |
| Programowanie temperatury parzenia | 3 poziomy |
| Młynek | Profesjonalny Aroma |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 -16 g |
| Regulowana w pionie wylewka kawy | 65 - 111 mm |
| Wyświetlacz | 2,8" kolorowy wyświetlacz |
| Aktywny monitoring napełnienia tacy ociekowej | TAK |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Wysokowydajna pompa 15 bar | 1 |
| System grzewczy Termoblok | 1 |
| System obiegu płynów | 1 |
| Oszczędność energii - Energy Save Mode (E.S.M.©) | TAK |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,9 l |
| Pojemność zbiornika na kawę | 280 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (porcje) | 16 |
| Napięcie / Moc | 230 / 1450 WAT |
| Waga | 9,8 kg |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 28 x 34,6 x 44,4 |
| Kolor | Dark Inox |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2022 |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.