Ekspres do kawy JURA GIGA 10 Diamond Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy JURA GIGA 10 Diamond Black 15478
Ekspres JURA GIGA 10 to prawdziwe dzieło szwajcarskiej sztuki inżynieryjnej. Dwa pojemniki na ziarna, dwa młynki tarczowe, proces zaparzania Cold Brew oraz panoramiczny panel obsługi czyni ten ekspres automatyczny naprawdę wyjątkowym i wprowadza nas w całkiem nowy wymiar przyjemności picia kawy. JURA GIGA 10 to kwintesencja produktu Premium. Różnorodność i nieograniczone możliwości personalizacji produktów zamienią Twoją kuchnię w prawdziwą kawiarnię.
Główne zalety ekspresu JURA GIGA 10 Diamond Black:
- wyśmienity smak małych specjałów kawowych dzięki Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©),
- rekordowy zakres kaw mlecznych z cappuccino, latte macchiato, flat white i nowością Cold Brew (napoje na zimno)
- 2 elektronicznie regulowane młynki ceramiczne A.G.A.
- 2 pojemniki na ziarna
- jednostka zaparzająca ósmej generacji z technologią zaparzania 3D
- panoramiczny panel dotykowy
- inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra
- nienaganna higiena posiadająca certyfikat TÜV
- połączenie WiFi z siecią domową, WiFi w zestawie
- doskonały design z pięknie wykończonymi detalami

Ekspres JURA GIGA 10 oferuje szerokie spektrum specjałów kawowych:
Kawy czarne:
1 Espresso, 2 Espresso, 1 Espresso doppio, 1 Kawa, 2 Kawy, 1 x Americano, 2 x Americano, 1 Lungo, 2 Lungo, 1 Dzbanek kawy
Specjały mleczne:
1 Cappuccino, 1 Cappuccino Extra Shot, 1 Kawa latte, 1 Kawa latte Extra Shot, 1 Espresso macchiato, 1 Cortado, 1 Kawa biała, 1 Kawa biała Extra Shot, 1 Latte macchiato, 1 Latte macchiato Extra Shot, 1 Spienione mleko, 1 Mleko
Kawy na zimno:
1 Espresso Cold Brew, 1 Kawa Cold Brew, 1 x Americano Cold Brew, 1 x Cold Brew Lungo, 1 Espresso doppio Cold Brew, 1 Cappuccino Cold Brew, 1 Kawa latte Cold Brew, 1 Espresso macchiato Cold Brew, 1 Cortado Cold Brew, 1 Latte macchiato Cold Brew, 1 Kawa biała Cold Brew
JURA GIGA 10 Diamond Black - wygląd i obsługa urządzenia
JURA wyznacza nowe standardy obsługi
Wyjątkowo intuicyjną obsługę ekspresu do kawy JURA GIGA 10 zapewnia ogromny panoramiczny Coffee Panel z funkcją dotykową. Panel można dowolnie konfigurować, aby w jak najszybszy i najprostszy sposób przygotować swoje ulubione specjały ustawiając moc, wielkość kawy czy pianki mlecznej.
Perfekcyjnie opracowany design
W pełni automatyczny ekspres JURA GIGA 10 dopracowana została w każdym calu i świadczy o prawdziwym kunszcie rzemieślniczym na najwyższym poziomie. JURA GIGA 10 w kolorze połyskującej czerni Diamond Black podkreślona chromowanymi dodatkami nadaje prawdziwej elegancji. Elementem przykuwającym wzrok są 2 wystające pojemniki na ziarna w kształcie turbin a ich precyzja wykonania dodatkowo podkreśla wyjątkowość modelu GIGA 10 jako produktu Premium.
Ciśnieniowy ekspres JURA GIGA 10 posiada pojedynczą zintegrowaną wylewkę zarówno do kaw czarnych, jak i specjałów mlecznych, które przyrządzane są za naciśnięciem jednego przycisku.

Główne technologie zastosowane w ekspresie JURA GIGA 10
Espresso najwyższej jakości
Innowacyjny Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) optymalizuje czas parzenia i zapewnia pełen rozkwit smaków i aromatów skrywanych w zmielonych ziarnach, dzięki czemu oferuje najwyższej jakości specjały w standardzie najlepszych światowych kawiarni.
Cold Extraction Process - zaparzanie na zimno
Opracowana przez inżynierów JURA rewolucyjna technologia przyrządzania napojów na zimno zwana inaczej Cold Brew. Cold Extraction Process pulsacyjnie tłoczy zimną wodę pod wysokim ciśnieniem przez świeżo zmieloną kawę, dzięki czemu możemy otrzymać wyjątkowo orzeźwiający napój, o wspaniale zrównoważonym aromacie i wyraźniej odczuwanych nutach owocowych.
Jednostka zaparzania 8 generacji
Ekspres do kawy JURA GIGA 10 posiada óśmej generacji jednostkę zaparzającą z możliwością regulacji ilości kawy od 5 do 16 gramów. Wykorzystując technologię zaparzania 3D woda wydostająca się przez kilkanaście punktów, równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy. Pozwala to na wydobycie maksymalnego aromatu, zarówno w gorących specjałach, jak i w kawach typu Cold Brew.
2 ceramiczne młynki tarczowe A.G.A.
Ekspres JURA GIGA 10 została wyposażona w dwa wysokiej jakości ceramiczne młynki stożkowe połączone z dwoma pojemnikami na ziarna. W zależności od naszych upodobań możemy stosować mieszanki o różnych składach, czy stopniach wypalenia w zależności czy najdzie nas ochota na aromatyczne espresso, łagodne lungo, czy pyszne cappuccino.

Specjały baristy - system obiegu płynów
Ekspres JURA GIGA 10 posiada nowy system obiegu płynów, który pozwala na przyrządzanie specjałów kawowych, jak od najlepszego baristy. W przypadku specjałów typu lungo, kawa po ekstrakcji zostaje automatycznie zmieszana z gorącą wodą, co w efekcie daje nam smakowite i lekkostrawne napoje.
Funkcja Extra Shot
Funkcja ta dedykowana jest wyłącznie do kaw mlecznych, które zostają wzmocnione podwójną porcją kawy - idealne rozwiązanie dla miłośników intensywniejszych smaków. Funkcja dostępna jest w menu szybkiego wyboru lub w ustawieniach produktu.
Technologia gładkiej pianki
Idealnie gładka pianka, która powstaje dzięki technologii gładkiej pianki fine foam to jeden z największych atutów ekspresów do kawy JURA. Swobodnie można regulować ilość i temperaturę mleka, czy pianki mlecznej według własnego gustu.
Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra
Dzięki zastosowaniu technologii RFID ekspres GIGA 10 dysponuje automatycznym wykrywaniem filtra. Filtry wody CLARIS nie tylko zapewniają wodę o doskonałej jakości i wytrącają z niej substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach ale przede wszystkim chronią ekspres przed osadami z kamienia.
Czyszczenie ekspresu JURA GIGA 10 Diamond Black
Idealna higiena
Prezentowany ekspres automatyczny JURA jest urządzeniem bardzo łatwym w czyszczeniu. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Pojawiające się na wyświetlaczu komunikaty, intuicyjnie prowadzą nas przez wszystkie etapy danej czynności.
Dane techniczne
| Latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku | TAK |
| Cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku | TAK |
| Ilość specjałów kawowych | 35 |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) | TAK |
| Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©) | TAK |
| Technologia zaparzania 3D | TAK |
| Cold Extraction Process - ekstrakcja na zimno | TAK |
| Funkcja Extra Shot - podwójne namielanie | TAK |
| Inteligentny system wody (I.W.S.®) | TAK |
| Kompatybilność aplikacji | Aplikacja J.O.E. |
| Nadajnik w zestawie | WiFi Connect |
| Połączenie WiFi z siecią domową | TAK |
| Wkład filtra CLARIS | CLARIS Smart |
| Funkcja gorącej wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej ilości wody | TAK |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 10 poziomów |
| Programowanie temperatury parzenia | 3 poziomy |
| Młynek | 2 elektronicznie regulowane ceramiczne młynki tarczowe |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 -16 g |
| Regulowana w pionie wylewka kawy | 70-153 mm |
| Regulowana w poziomie wylewka kawy | 24-50 mm |
| Regulowana wysokość wylewki do cappuccino | 70-153 mm |
| Podświetlanie filiżanki | Bursztynowe/białe |
| Wyświetlacz | Panorama Coffee Panel - panoramiczny, dotykowy panel |
| Aktywny monitoring ilości ziaren | TAK |
| Aktywny monitoring napełnienia tacy ociekowej | TAK |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Komunikat statusu konserwacji | TAK |
| Wysokowydajna pompa 15 bar | 2 |
| System grzewczy Termoblok | 2 |
| System obiegu płynów | 2 |
| Oszczędność energii - Energy Save Mode (E.S.M.©) | TAK |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,6 litra |
| Pojemność zbiornika na kawę | 2 x 280 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (porcje) | 20 |
| Napięcie / Moc | 230 V / 2300 W |
| Waga | 16,7 kg |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 32 x 41,5 x 49,6 cm |
| Kolor | Diamond Black |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.