Ekspres do kawy NIVONA NIVO 8107
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Ekspres do kawy NIVONA NIVO 8'107
Co sprawia, że Twoje poranki są przyjemne, a popołudnia leniwe? To filiżanka ulubionej kawy zawsze dopasowana do Ciebie. Z ekspresem NIVONA każdy dzień może być przyjemniejszy.
NIVONA 8'107 to absolutna nowość niemieckiego producenta ekspresów do kawy. To połączenie elegancji z wyjątkowym komfortem użytkowania. Wybór spośród 5 profili smakowych, możliwość przygotowania kawy na zimno w połączeniu z nową jednostką zaparzania to główne zalety wyróżniające ten nowoczesny ekspres do kawy.
W cenie ekspresu NIVONA NIVO 8'107 oferujemy:



GWARANCJA
Ekspresy NIVONA zakupione w sklepie anirax.pl objęte są gwarancją producenta przez okres 2 lat lub do limitu 9'999 kaw.
anirax.pl jest Autoryzowanym Salonem sprzedaży i Serwisem gwarancyjnym marki NIVONA.
Gwarancja Door to door zapewnia bezpłatny odbiór i wysyłkę ekspresu w okresie serwisu gwarancyjnego.
Oferujemy naprawę ekspresu w ciągu 2 dni od momentu przyjęcia na serwis.
Cechy charakterystyczne ekspresu NIVONA NIVO 8'107:
- Kolorowy wyświetlacz TFT z nową, ekskluzywną koncepcją obsługi
- Super cichy stożkowy młynek z utwardzonej stali,
- Nowa jednostka zaparzania RomaticaPlus - dla lepszej wydajności i ekstrakcji
- Aroma Balance System - aż 5 profili smakowych do wyboru
- Koneser Cappuccino umożliwiający parzenie cappuccino na 2 różne sposoby
- Funkcja One Touch Spumatore Duo - 2 filiżanki cappuccino jednocześnie
- Możliwość zaprogramowania 9 przepisów Moja Kawa
- Pięciostopniowy wybór mocy aromatu
- Pokrywa na ziarna chroniąca aromat
- 15 bar oraz "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacie
- Automatyczne programy konserwacji (płukanie, czyszczenie, odkamienianie)
- Funkcja statystyki i monitoring konserwacji
- Intuicyjna obsługa i łatwy dostęp do zbiorników.

Co odpowiada za doskonały smak kawy w ekspresie NIVONA NIVO 8'107?
→ System Aroma Balance - aż 5 profili smakowych
Dzięki technologii Aroma Balance proces parzenia kawy w automatycznym ekspresie inspirowany jest pracą baristy i pozwala na wydobycie różnych nut smakowych z jednego rodzaju ziaren. W modelu NIVONA NIVO 8’107 zastosowano aż 5 predefiniowanych trybów regulacji wstępnego zaparzania, ciśnienia i przepustowości gorącej wody. To daje nam wiele możliwości i pozwala znaleźć ulubiony smak kawy, bez konieczności testowania różnych ziaren.
Smak Twojej ulubionej kawy może być jeszcze lepszy, ponieważ to Ty decydujesz o intensywności naparu, grubości mielenia ziaren, ilości parzonej kawy oraz jej temperaturze.
→ Funkcja Chilled Brew
To absolutna nowość w ekspresach NIVONA. Ekspres NIVONA NIVO 8’107 umożliwia przygotowanie kaw na zimno, dzięki czemu kiedy tylko najdzie Cię ochota bez względu na porę roku możesz cieszyć się orzeźwiającą kawą o perfekcyjnej intensywności i smaku. Z kaw na zimno przyrządzimy 3 przepisy: espresso, kawę czarną i americano.
→ Nowa jednostka zaparzania RomaticaPlus
Inżynierom NIVONA udało się opracować zupełnie nową jednostkę zaparzania RomaticaPlus zapewniając jeszcze większą wydajność i lepszą ekstrakcję esencji podczas parzenia kawy.
→ One Touch Spumatore DuoPlus
Dzięki funkcji One Touch Spumatore DuoPlus przygotujemy kremowe cappuccino za pomocą jednego przycisku. Technologia Spumatore DuoPlus zapewnia pyszną mleczną piankę w dowolnie wybranej ilości.


Nowy standard obsługi w NIVONA NIVO 8'107
→ Nowoczesny Design i prosta obsługa
Ten nowoczesny ekspres automatyczny wyróżnia wygoda i szybkość obsługi. Sterowanie menu jest bardzo intuicyjne i odbywa się za pomocą jednego pokrętła. Na czytelnym kolorowym wyświetlaczu z łatwością odnajdziesz ulubione przepisy oraz przygotujesz dwie kawy czarne lub mleczne jednocześnie. Przygotowanie kawy, jak od prawdziwego baristy, jeszcze nigdy nie było tak proste.
Ekspres NIVONA NIVO 8'107 cechuje minimalistyczny design, smukłe, zaokrąglone kształty i wręcz doskonałe proporcje w klasycznej kolorystyce. Nowoczesne i solidne wykończenie z najwyższej jakości materiałów z pewnością docenią najbardziej wymagający użytkownicy.
NIVONA NIVO 8'107 - perfekcyjna higiena każdego dnia
Czyszczenie ekspresu to najmniej przyjemna czynność, niemniej niezwykle istotna. Z myślą o Twoim komforcie ekspres NIVO 8'107 wyposażono w programy automatyczne programy czyszczące, które wystarczy uruchomić w momencie pojawienia się odpowiedniego komunikatu.
→ Wyjmowana jednostka zaparzania
NIVONA 8107 to bardzo dobry ekspres ciśnieniowy, który posiada wyjmowaną jednostkę zaparzania - należy ją regularnie czyścić w celu usunięcia resztek kawy oraz by zapobiec tworzeniu się pleśni. Jak to zrobić? Wystarczy wyciągnąć jednostkę zaparzania i wypłukać ją pod bieżącą wodą.
Zapraszamy serdecznie do zakupu tego funkcjonalnego i eleganckiego modelu oraz zapoznania z innymi zakładkami naszego sklepu z ekspresami do kawy. Znajdziesz u nas designerskie ekspresy do kawy renomowanych producentów w konkurencyjnych cenach!
Dane techniczne
| Cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku | TAK na 2 filiżanki jednocześnie |
| Latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku | TAK na 2 szklanki jednocześnie |
| Ilość zaprogramowanych specjałów kawowych | 11 + 9 Moja Kawa |
| System Aromatica do uzyskania optymalnego aromatu | TAK |
| System Aroma Balance - profile smakowe | 5 profili smakowych |
| Coneser Cappuccino - różne sposoby parzenia cappuccino | TAK |
| Wyświetlacz | TFT - kolorowy |
| Młynek | Super cichy stożkowy z hartowanej stali |
| Programowanie przepisów w czasie rzeczywistym | TAK |
| Funkcja 2 filiżanek jednocześnie (kawy czarne) | TAK |
| Wybór mocy aromatu | 5-stopniowy |
| Indywidualne programowanie "Przepisy na kawę" | TAK |
| Programowanie "Moja Kawa" | TAK (9) |
| Regulowana temperatura parzenia kawy | 3-stopniowa |
| Regulowana wysokość wylewki | 14 cm |
| Podświetlanie filiżanek | TAK |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Funkcja statystyki i monitorowanie serwisowe | TAK |
| Pojemność zbiornika wody | 1,8 litra |
| Pojemność zbiornika kawy ziarnistej | 250 g |
| Tryb ECO z trybem czuwania | TAK |
| Napięcie / Moc | 230V / 1465W |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 24 x 34 x 48 |
| Waga | 12 kg |
| Kolor | Tytanowy |
| Wyposażenie | Filtr do wody CLARIS, tabletki czyszczące, wężyk do mleka, miarka do kawy mielonej |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.