Ekspres do kawy NIVONA NICR 550
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy NIVONA NICR 550
Ekspres do kawy NIVONA 550 gwarantuje przygotowanie ulubionej kawy ze świeżo zmielonych ziaren kawy. To propozycja dla zwolenników czarnej kawy z opcją przygotowania spienionego mleka dzięki ręcznej funkcji Spumatore.
W cenie ekspresu Nivona 550 oferujemy:



GWARANCJA
Ekspresy NIVONA zakupione w sklepie anirax.pl objęte są gwarancją producenta przez okres 2 lat lub do limitu 9'999 kaw.
anirax.pl jest Autoryzowanym Salonem sprzedaży i Serwisem gwarancyjnym marki NIVONA.
Gwarancja Door to door zapewnia bezpłatny odbiór i wysyłkę ekspresu w okresie serwisu gwarancyjnego.
Oferujemy naprawę ekspresu w ciągu 2 dni od momentu przyjęcia na serwis.
Idealny aromat kawy w ekspresie NIVONA NICR 550 to zasługa:
→ Aromatica System
System Aromatica gwarantujący możliwość przygotowania kawy o głębszym smaku i aromacie.
→ Funkcja SPUMATORE
Ekspres do kawy NIVONA 550 posiada manualną dyszę Spumatore, dzięki której przygotujemy piankę mleczną w dowolnie wybranej ilości.
Ekspres Nivona 550 - najważniejsze zalety
→ Stalowy młynek
Ekspres posiada stożkowy młynek z hartowanej stali.
→ Wyświetlacz TFT
Ekspres do kawy NIVONA 550 posiada kolorowy i wyjątkowo czytelny wyświetlacz TFT, dzięki czemu przygotowywanie kawy staje się czystą przyjemnością.
→ Dozownik kawy z regulacją wysokości
NIVONA 550 posiada wylewkę kawy z możliwością swobodnej regulacji do 14 cm. Ilość kawy można dostosować indywidualnie od 20 do 240 ml.
→ Wygląd
Ekspres NIVONA 550 dostępny jest w czarnym kolorze z chromowanymi dodatkami podkreślającymi ponadczasowy wygląd.
Nivona NICR 550 - zawsze perfekcyjna higiena
Urządzenie posiada automatyczne programy, które regularnie oczyszczają ekspresy z resztek oleju kawowego i kamienia. Wszystkie programy czyszczenia zostają uruchomione za naciśnięciem jednego przycisku.
→ Wyjmowana jednostka zaparzania
Ekspres do kawy NIVONA 550 posiada wyjmowaną jednostkę zaparzania, którą należy regularnie czyścić w celu usunięcia resztek kawy. Wystarczy wyciągnąć jednostkę zaparzania i wypłukać ją pod bieżącą wodą.
Dowiedz się więcej → Jak dokładnie czyścić ekspres do kawy Nivona?
Dane techniczne
| Cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku | NIE |
| Latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku | NIE |
| Ilość zaprogramowanych specjałów kawowych | 5 |
| System Aromatica do uzyskania optymalnego aromatu | TAK |
| Wyświetlacz | TFT - kolorowy |
| Młynek | Stożkowy z hartowanej stali |
| Programowanie przepisów w czasie rzeczywistym | TAK |
| Funkcja 2 filiżanek jednocześnie (kawy czarne) | TAK |
| Wybór mocy aromatu | 3-stopniowy |
| Regulowana temperatura parzenia kawy | 3-stopniowa |
| Regulowana wysokość wylewki | 14 cm |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Pojemność zbiornika wody | 2,2 litry |
| Pojemność zbiornika kawy ziarnistej | 250 g |
| Tryb ECO z trybem czuwania | TAK |
| Napięcie / Moc | 230V / 1455W |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 24 x 34 x 46 |
| Waga | 9 kg |
| Kolor | Czarny |


Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.