Ekspres do kawy NIVONA NICR 797
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ekspres do kawy NIVONA NICR 797
W cenie ekspresu NIVONA 797 oferujemy:



GWARANCJA
Ekspresy NIVONA zakupione w sklepie anirax.pl objęte są gwarancją producenta przez okres 2 lat lub do limitu 9'999 kaw.
anirax.pl jest Autoryzowanym Salonem sprzedaży i Serwisem gwarancyjnym marki NIVONA.
Gwarancja Door to door zapewnia bezpłatny odbiór i wysyłkę ekspresu w okresie serwisu gwarancyjnego.
Oferujemy naprawę ekspresu w ciągu 2 dni od momentu przyjęcia na serwis.

Napoje, które przygotujesz z NICR 797:
- espresso
- kawa czarna
- americano
- cappuccino
- latte macchiato
- ciepłe mleko, spienione mleko
- gorąca woda

Ekspres Nivona 797 - niezwykły aromat kawy to zasługa:
→ Aromatica System
System Aromatica gwarantujący możliwość przygotowania kawy o głębszym smaku i aromacie.
→ System Aroma Balance - Barista in a box
Aroma Balance System to trzy profile smakowe: dynamiczny, stały i intensywny, opracowane dla osiągnięcia maksymalnego aromatu i precyzyjnie zdefiniowanej ekstrakcji. Aroma Balance imituje umiejętności baristy, aby za każdym razem dopasować profil smakowy do naszych oczekiwań.
→ Koneser Cappuccino
Dzięki funkcji One Touch Spumatore ekspres przygotuje kremowe cappuccino za pomocą jednego przycisku. Z kolei Koneser Cappuccino pozwala na przygotowanie cappuccino na 2 różne sposoby, zmieniając kolejność podawania składników. Technologia Spumatore zapewnia pyszną mleczną piankę w dowolnie wybranej ilości.


Ekspres do kawy Nivona 797 - przyjemność użytkowania
→ Super cicha praca młynka
Ekspres posiada nowy stożkowy młynek z hartowanej stali, który dzięki nowej technologii rotacyjnej wyciszającej młynek pracuje wyjątkowo cicho.
→ Czytelny wyświetlacz TFT
NIVONA 797 posiada kolorowy i wyjątkowo czytelny wyświetlacz TFT, dzięki czemu przygotowywanie kawy staje się czystą przyjemnością.
→ Sterowanie z telefonu za pomocą aplikacji
Ekspres wyposażono w zintegrowany moduł Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji i sterowanie ekspresem z smartfona.
→ Dozownik kawy z regulacją wysokości
NIVONĘ 797 wyróżnia nowa wylewka kawy z możliwością swobodnej regulacji do 14 cm.
Nivona 797 - wysoki poziom higieny
Urządzenie posiada w pełni zaawansowane i automatyczne programy, które regularnie oczyszczają ekspresy z resztek oleju kawowego, kamienia i osadu mleka. Ekspres czyści się gorącą wodą i parą pod ciśnieniem. Wszystkie programy czyszczenia zostają uruchomione za naciśnięciem jednego przycisku.
→ Wyjmowana jednostka zaparzania
W ekspresach NIVONA zastosowano wyjmowaną jednostkę zaparzania, którą należy regularnie czyścić w celu usunięcia resztek kawy. Wystarczy wyciągnąć jednostkę zaparzania i wypłukać ją pod bieżącą wodą.
Dowiedz się więcej → Jak dokładnie czyścić ekspres do kawy Nivona?
Zapraszamy serdecznie do zakupu oraz zapoznania z innymi zakładkami naszego sklepu z ekspresami do kawy. Znajdziesz u nas ekspresy do kawy renomowanych producentów w konkurencyjnych cenach!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość zaprogramowanych specjałów kawowych | 5 + 5 Moja Kawa |
| System Aromatica do uzyskania optymalnego aromatu | TAK |
| System Aroma Balance - profile smakowe | 3 profile smakowe |
| Coneser Cappuccino - różne sposoby parzenia cappuccino | TAK |
| Wyświetlacz | TFT - kolorowy |
| Młynek | Super cichy stożkowy z hartowanej stali |
| System grzewczy Termoblok | 1 |
| Programowanie przepisów w czasie rzeczywistym | TAK |
| Funkcja 2 filiżanek jednocześnie (kawy czarne) | TAK |
| Wybór mocy aromatu | 5-stopniowy |
| Programowanie "Moja Kawa" | TAK (5) |
| Regulowana temperatura parzenia kawy | 3-stopniowa |
| Regulowana wysokość wylewki | 14 cm |
| Podświetlanie filiżanek | NIE |
| Zintegrowany program konserwacji | TAK |
| Funkcja statystyki i monitorowanie serwisowe | TAK |
| Pojemność zbiornika wody | 2,2 litry |
| Pojemność zbiornika kawy ziarnistej | 250 g |
| Tryb ECO z trybem czuwania | TAK |
| Napięcie / Moc | 230V / 1465W |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 24 x 34 x 48 |
| Waga | 9 kg |
| Kolor | Biały |
Opinie na temat Produktów będących w ofercie Sklepu Internetowego anirax.pl może dodać każdy Klient, również taki, który nie dokonał zakupu Produktu w Sklepie. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji opinii, w przypadku gdy narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, narusza dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej, jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami, zawiera wulgaryzmy, propaguje przemoc lub zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Dodawanie opinii przez Klientów nie może być wykorzystywane do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji.