Ekspresy z funkcją ONE TOUCH 0

Ekspresy z opcją One Touch

 

Ekspresy z funkcją ONE TOUCH

Obecnie coraz bardziej popularne są wszelkiego rodzaju kawy mleczne. Najnowsze ekspresy wyposażone są w funkcję ONE TOUCH, dzięki której za pomocą jednego przycisku możemy przygotować szeroką gamę pysznych kaw. Regulowana wysokość wylewki pozwala na tworzenie doskonałych specjałów, zarówno w małej filiżance do espresso, jak i w szklance do latte macchiato o wysokości do 153 mm.

Innowacyjne spieniacze zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wykończeniu specjałów kawowych mlekiem i pianką mleczną. Wewnątrz wielokomorowego systemu mleko jest zasysane, podgrzewane i następnie spienione powietrzem. Otrzymujemy wyjątkowa piankę, która jest rozkoszą dla podniebienia i jest idealna do dekoracji.

Wystarczy koniec wężyka zanurzyć w specjalnym termosie do mleka lub zwyczajnym pojemniku z mlekiem i wybrać ulubiony rodzaj kawy, a ekspres natychmiast zabiera się do pracy.

W ekspresach zarówno JURA, Nivona, jak i Melitta, świeżość naszych specjałów mlecznych gwarantuje nam, jakże istotna funkcja automatycznego płukania wodą i parą, uruchamiana po zakończonym cyklu parzenia. Dzięki temu nasz ekspres pozostaje zawsze czysty i gotowy do kolejnego użycia.

Ekspresy do kawy wyposażone w funkcję One Touch, to również gwarancja prostej obsługi, dzięki czytelnym wyświetlaczom, jasnym komunikatom i zintegrowanym systemom czyszczącym. Ekspresy z funkcją ONE TOUCH dostępne w naszej ofercie:

 

JURA


Linia Z - Ikona stylu w segmencie premium, dla wszystkich, którzy cenią dobry design oraz doskonałą jakość kawy w połączeniu z prostą obsługą. Do tego czytelny, inteligentny wyświetlacz, cichy młynek i nowy system obiegu płynów. Światowa rewolucja - modele Z10 pozwalają na przygotowanie kawy na zimno.

 

Linia J - Piękny design niejednokrotnie doceniany w konkursach wzorniczych połączonych z wyjątkowo prostą obsługą i najwyższą jakością kawy. Ekspres przyrządzający aromatyzowaną piankę mleczną dzięki funkcji Sweet Foam.

 

Linia S - Segment premium automatycznych ekspresów do kawy. Oferuje szereg specjałów kawowych o doskonałej jakości w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i dotykowym wyświetlaczem 4,3" i nowym profesjonalnym młynkiem.

 

Linia E - Bestseller wśród ekspresów. Pod każdym względem rewolucjonizuje przyjemność picia kawy łącząc prosty design z najnowszymi technologiami. Model E8 teraz w luksusowym wydaniu został wyposażony w nowatorską dyszę spieniającą mleko oraz profesjonalny młynek.

 

Linia ENA - W pełni automatyczne, małe cuda o wyjątkowo nowoczesnym wyglądzie, które znajdą miejsce w każdej kuchni. Nowe modele dostępne z dotykowym wyświetlaczem.

 

NIVONA


Linia 900 - Linia premium na nowo definiująca sztukę parzenia kawy. Ekspresy wyposażone w Aroma Balance - 3 profile smakowe, Koneser Cappuccino, duży, dotykowy wyświetlacz, wyjątkowo cichy młynek i podświetlany zbiornik na wodę w kilku kolorach.

 

Linia 800 - Bestseller wśród ekspresów Nivona. Linia 8 po liftingu wyposażona została w Aroma Balance - 3 profile smakowe, Koneser Cappuccino oraz wyjątkowo cichy młynek.

 

Linia 700 - Doskonała jakość kawy połączona z banalnie prostą obsługą. Do tego Aroma Balance - 3 profile smakowe do wyboru oraz wyjątkowo cichy młynek.

 

MELITTA


BARISTA - Linia ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem. Najważniejsze zalety to piwkny wygląd, czytelny wyświetlacz, dotykowy panel przedni, młynek cichy jak szept, IntenseAroma - 2 rodzaje sposobu zaparzania, 18 lub 21 specjałów kawowych, zbiornik na ziarna z podziałem na 2 komory.

 

Latte Select - Najważniejsze zalety to czytelny wyświetlacz, dotykowy, kolorowy panel przedni, młynek cichy jak szept, zbiornik na ziarna z podziałem na 2 komory.

 

CI Touch - Najważniejsze zalety to czytelny wyświetlacz, dotykowy panel przedni, młynek cichy jak szept, zbiornik na ziarna z podziałem na 2 komory.

 

PASSIONE OT - Najlepiej sprzedające  się ekspresy Melitta z czytelnym wyświetlaczem, panelem przednim z przyciskami do wyboru bezpośredniego specjałów kawowych i wyjątkowo prostą obsługą.

 

LATTICIA OT - Nowość w ofercie Melitta. Kompaktowy ekspres przygotowujący kawy cappuccino i latte macchiato jednym przyciskiem, posiadający panel przedni z przyciskami do wyboru bezpośredniego specjałów kawowych oraz wyjątkowo prostą obsługę.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl